• Recitačná a spevácka súťaž Ruské slovo

Dňa 02. 02. 2022 sa naša žiačka II. HA triedy KARINA TOLVAI zúčastnila krajského kola už 16. ročníka recitačnej a speváckej súťaže „Ruské slovo“. Tohtoročnou témou bola téma „Vo svete rozprávok“.

Karina v krajskom kole veľmi úspešne reprezentovala našu školu a získala 1. miesto v kategórii poézia RP a postúpila do celoslovenského kola.

Online 16. ročník celoslovenskej súťaže „Ruské slovo“ sa konal 11. 02. 2022 a aj tu Karina Tolvai úspešne reprezentovala našu školu a obsadila 3. miesto. Blahoželáme k výsledkom a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Na celoslovenské kolo postúpilo 37 súťažiacich a 11 škôl z okresu Michalovce. Celkovo sa celoslovenského kola zúčastnilo 140 žiakov z 50 škôl.

Všetky vystúpenia sú zverejnené na https://www.facebook.com/ruske.slovo.kosice

K úspechu srdečne blahoželáme!