• Účelové cvičenie

V dnešný slnečný jesenný deň, 27. 09. 2023 si žiaci našej školy preverili kondičnú prípravu, vedomosti a praktické zručnosti v oblastiach zdravotníckej prípravy, streľby na terč, topografie a hode granátom pod vedením jednotlivých vyučujúcich. Velitelia stanovíšť si výkony triedneho kolektívu zapisovali a vyhodnocovali.

Prvé miesto v rámci triednych kolektívov získali žiaci III. HA s najvyšším počtom bodov. Druhé miesto obsadili žiaci II. HA, tretie miesto získali žiaci IV. HA.

Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na celoškolské rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 13. 09. 2023 (streda) o 16:30 hod.

Vaša účasť na rodičovskom združení je potrebná. Veríme, že si svoje povinnosti zariadite tak, aby ste sa mohli zúčastniť.

Tešíme sa na Vás!

PaedDr. Ing. Ivan Dufinec